ENERGIAOSKJON TÖÖTAB SINU KASUKS KUI:

Siin kohtuvad suured ja keskmised elektritarbijad oma tulevaste elektrimüüjatega. Energiaoksjonil avaneb sul pidevalt võimalus oma kliendiportfelli uute klientidega täiendada. Selle asemel, et regulaarselt kliente skännida ja aru saada, millal nad järgmise perioodi elektrilepinguid tahavad teha on, sul võimalus kuulda seda meilt. Midagi ei juhtu ilma, et sa sellest ei teaks. Kui klient kaalub tõsiselt tehingu tegemist, annab ta sellest meile oksjonikeskkonnas teada ja me saadame sulle oksjonil osalemiseks kutse.

1) SOOVID JÕUDA ENAMATE KLIENTIDENI

2) TURULIIDRILT ON RASKE KLIENTE KÄTTE SAADA

3) EI OLE SELGET REFERENTSI, MILLISTES SUURUSJÄRKUDES ENERGIAPAKKUMISI TEHAKSE

4) SINUL ON VIIMANE SÕNA ÖELDA, SULLE JÄÄB "LAST CALL" PAKKUMISE VÕIMALUS

5) OTSID VÕIMALUSI VÄHEDADA OMA MÜÜGIKULUSID

-----------------

Viis lihtsat sammu oma turuosa kasvaamisel

✎ KLIENT SISESTAB OMA OSTUSOOVID KOOS TARBIMISANDMETGA

Kõik andmed on Sinu jaoks ette valmistatud. Ostustrateegia, tooted ja perioodid on ette defineeritud. Kui on mingeid eritingimusi, siis need lisatakse samuti.

✉ SULLE SAADETAKSE KLIENDI OSTUSOOVI INFO NING KUTSE OKSJONIL OSALEMISEKS

Saad aegsasti teada oksjoni toimumisest. Kui oleme kokku leppinud, millised on Sinu huvid turuosa juures, siis me kutsume Sind osalema ainult nendel oksjonitel, mis on Sinu jaoks huvi pakkuvad.

⚑ KAHANEVA HINNAGA ONLINE OKSJON AVATAKSE KAHE TUNNI VÄLTEL PAKKUMISTEKS

Okjsoni avamise päeva saad oksjonikeskkonda logida sisse ID-kaardi või M-ID abil ning teha oma pakkumised kogu oksjoni kestvuse vältel. Sa näed alati, mis on parima pakkuja hind ja lõplik sõna jääb Sinule.

✔ OSTJA KUULUTAB OKSJONI ÕNNESTUNUKS

Ostjal on alati ootus hinna osas ja tal on õigus otsustada oksjoni õnnestumise üle. Peale oksjoni lõpp ostja kinnitab oksjoni tulemuse ja selle teeme müüjatele teatavaks ilma võitja nime avalikustamata.

✍ OSTJA JA MÜÜJA SÕLMIVAD OMAVAHEL ENERGIALEPINGU

Energiamüüja ja ostja omavaheline kontakt jätkub otse ilma energiaoksjoni vahenduseta.

KOGEMUS

Olen töötanud kümme aastat Eesti Energias. Nõustanud TOP 200 suurkliente elektriostul ja saanud selle eest ka aasta teo tiitli.